Obrazy

Asortyment sklepu oferuje bogaty wybór dekoracji, w galerii znajdują się m.in. obrazy kobiet. Zacięcie artystyczne widoczne jest w naszej pracowni w każdym produkcie, w wykonanych olejem na płótnie kompozycjach malarskich z żywą i martwą naturą, aktach oraz poduszkach dekoracyjnych.

Obrazy widoczne w naszej kolekcji doskonale zdynamizują przestrzeń i wypełnią puste miejsca na ścianach. Akty kobiet zostały wykonane w technice akwareli i oleju na płótnie. Dodatki tego typu gwarantują, że Twoje wnętrza zyskają niecodzienne ozdoby. Wśród nich znaleźć możecie m.in. kobietę z Bali sportretowaną en face, z ciałem ujętym w pozycji lekko skrętnej. Subtelna nagość przedstawionej kobiety została jeszcze okryta białą przepaską, luźno spadającą na biodra bohaterki aktu.

Wykonujemy reprodukcje, ale tworzymy też w pełni oryginalne obrazy z passe-partout. Martwa natura przeważnie zostaje ujęta na jednolitym tle, aby oczy odbiorcy koncentrowały się w samym środku scenerii. Sprzedajemy je z ramami m.in. w wymiarach 50 x 60 cm, 37 x 47 cm lub 70 x 50 cm. Jeden z naszych obrazów został okuty w ramę o kolorze intensywnego brązu z delikatnie przebijającymi złotymi refleksami. Fanom martwej natury polecamy m.in. pracę wykonaną olejem na płótnie przedstawiającą kosz owoców sportretowanych z okazałym, srebrnym dzbanem.

Czasami o sukcesie dekoracyjnym zaważy oświetlenie, a czasami jeden trafiony dodatek, jak akt kobiecy czy martwa natura. Bez względu na to czy wybierzecie olej na płótnie, klasyczną akwarelę czy pracę wykonaną przy wykorzystaniu jeszcze innej techniki, to możecie być pewni, że będzie to wybór, który na całe lata podniesie walory estetyczne Waszych pomieszczeń. Obrazy dekoracyjne naszej marki świetnie sprawdzą się w dużych i małych wnętrzach, w prywatnych domach i w lokalach rozrywkowo-gastronomicznych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16