Kołdry i pościele

W ofercie posiadamy m.in. kołdry i pasujące do nich pościele satynowe. Klienci mogą u nas doposażyć swoje łóżka również w poduszki antyalergiczne i pikowane. Dostępne wśród naszych produktów kołdry zostały wykonane z mikrofazy, dzięki czemu zachowują unikalne właściwości przystosowawcze. Materiał przepuszcza powietrze i reguluje ciepło w zależności od temperatury otoczenia. Wszystkie kołdry są wypełnione antyalergicznym włóknem rurkowym, spiralnym oraz poliestrowo-silikonowanym, dzięki czemu są przyjemnie puszyste i idealne do umoszczenia posłania. Ozdobne walory produktów podnosi gustowne pikowanie, które tworzy wzory kwadratów i rąbów. Kołdry dla dzieci i dorosłych zostały uszyte tak, aby zachowywały te same cechy, ponieważ wiemy, że sen jest ważny w każdym wieku.

Do kompletu warto dobrać pościel satynową wykonaną z naturalnego surowca (bawełna). Została przeszyta w ozdobne paski, które są deseniem na tyle uniwersalnym, że taki zestaw sprawdzi się w pokoju gościnnym i w sypialni. Podobnie jak inne produkty naszego wyrobu, pościel satynową można prać mechanicznie w pralce w 60°C i prasować domowym żelazkiem w temperaturze 150°C. Zestawy pościeli satynowej, które u nas kupicie dostępne są z jedną lub dwoma poszewkami.

Dbając o komfort i zdrowie naszych Klientów zaprojektowaliśmy poduszki antyalergiczne, które zapewnią spokojny sen osobom uczulonym na pierze i roztocza – produkt minimalizuje powstawanie tych drugich. W ofercie znajdziecie poduszki pikowane, które również wypchaliśmy antyalergicznym wkładem. Są praktyczne i bardzo wygodne, zostały wyposażone w zamek błyskawiczny, dzięki któremu każdy indywidualnie może dopasować poziom twardości pikowanej poduszki. Produkty, które oferujemy w niniejszej zakładce sprawdzą się w domach oraz w ośrodkach turystycznych świadczących usługi noclegowe.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8