Dekoracje użytkowe

Jeżeli zależy nam na harmonijnym wystroju wnętrza, gdzie wszystkie elementy są ze sobą spójne, warto gruntownie przemyśleć zakup wyposażenia – tak, aby było ładne i użytkowe. Organizując dużą uroczystość trafionym dodatkiem do wystroju będą uniwersalne pokrowce na krzesła. Można dobrać do nich kolorową szarfę, jednak pokrowiec bez tego elementu nadal będzie bardzo szykowny, a każde krzesło przybrane w ten sposób pozostawi wrażenie elegancji.

Wazony dekoracyjne pełnią ozdobną i praktyczną funkcję, czyli łączą dwie najbardziej pożądane wśród ozdób cechy. Wazon możemy napełnić kwiatami albo skomponować go z innymi naturalnymi elementami, jak trzcina i gałęzie, a w okresie świątecznym bazie lub iglaki.

Nie ma na świecie kuchni, która obyłaby się bez ścierki i ręcznika. Niestety duża eksploatacja tego typu wyposażenia sprawia, że często wygląda ono nieestetycznie. Na szczęście wykonane przez nas dekoracje użytkowe łamią te szkodliwe stereotypy, a ręcznie robione ręczniki kuchenne w kształcie dam z kolorowymi sukienkami są naprawdę prześliczne.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4