5 zastosowań koszy ze sznurka

5 zastosowań koszy ze sznurka

Kosz ze sznurka to nie tylko doskonała dekoracja domu. Przede wszystkim, to połączenie wyjątkowej ozdoby z jej praktycznym zastosowaniem. Nie wiesz jak go wykorzystać? Zobacz nasze propozycje!

Przechowywanie zabawek w pokoju dla dzieci

Jeśli regał w pokoju Twojego dziecka jest już przepełniony, a półki uginają się od zabawek, jest na to doskonały sposób. Kosz ze sznurka to miejsce na przechowywanie pluszaków, klocków lub książek. Nie tylko ozdobi wnętrze i doda mu przytulnego charakteru, ale także będzie miał praktyczne zastosowanie. Kosz ze sznurka możesz także wykorzystać po całym dniu zabawy w salonie. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie jeśli np. pokój dziecka znajduje się na piętrze. Wystarczy, że zbierzesz wszystkie zabawki i odstawisz kosz w widoczne miejsce. To szybki sposób, który przełoży się także na wygląd całego pomieszczenia.

Organizacja w łazience

Kosze ze sznurka mają różną wielkość. Od tego właśnie zależy zastosowanie ich w łazience. Pierwszym sposobem na zachowanie porządku przy ich pomocy jest oczywiście segregacja ubrań do prania. Możesz postawić kilka koszy ze sznurka obok siebie, co będzie prezentować się estetycznie i spójnie. Do każdego z nich możesz wrzucać posegregowane już ubrania, czyli np. białe, kolorowe i ciemne. Mniejsze, ręcznie wykonane koszyki to także możliwość łatwego przechowywania kosmetyków lub ręczników. Dzięki takiemu rozwiązaniu, wprowadzisz do wnętrza estetyczny ład, a także ocieplisz wizerunek łazienki. 

Koce w przedpokoju lub w salonie

Lubisz mieć ulubiony koc lub poduszkę pod ręką? Teraz nie musisz ich trzymać na kanapie lub w szafie. Postaw kosz ze sznurka w komfortowym dla Ciebie miejscu, aby w każdej chwili sięgnąć po miękkie i przyjemne w dotyku tkaniny. Dzięki takiemu rozwiązaniu, każdy relaks w salonie będzie po prostu udany. Kosze ze sznurka mogą także ozdobić Twój przedpokój. Pamiętaj, że jest to wizytówka Twojego domu, dlatego zarówno meble, jak i dodatki muszą być przemyślane oraz estetycznie wykonane. Kosze ze sznurka w tym miejscu to nie tylko sposób na przechowywanie kocy, ale także parasoli czy toreb na zakupy.

Designerska osłona na doniczkę

Jeśli nie wyobrażasz sobie domu bez roślinności, możesz w łatwy sposób podkreślić jej piękno. Kosz ze sznurka to doskonała alternatywa dla tradycyjnej osłony na doniczkę. Przede wszystkim, prezentuje się naturalnie i wprowadza do wnętrza ład, a także harmonię. Wystarczy, że wybierzesz kolor, który będzie pasować do całego wnętrza lub kontrastować z barwą na ścianie czy meblami.

ZOBACZ DEKORACJE ZE SZNURKA W OFERCIE VENO-ART

Ulubione miejsce Twojego… kota!

Może Cię to zdziwić, jednak szybko przekonasz się, że miękki kosz ze sznurka to doskonała kryjówka dla zwierząt. Nic dziwnego, to miejsce może zastąpić legowisko lub poduszkę dla kotów. Materiał jest miękki i idealny do odpoczynku. 


To może Cię zainteresować: